• Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon
19. Yüzyıl İhtişamı

Villa Turka Otel

Alanya Kalesi'nin en sakin köşesinde, 
Denize ve şehir merkezine beş dakika yürüyüş mesafesinde, 
Nefes kesici güzellikte bir Akdeniz manzarasına hakim, 

Her sabah doğal köy kahvaltısı ile güne merhaba diyen,

Her odası bambaşka karakterlere sahip,
İki yüz yıllık ihtişamlı taş kale konakları...

sup 1.f.jpg

Her Biri Ayrı Tarzda Dekore Edilmiş Odalar, Villalar

Zarif ve sade bir stilinin konforlu modern dokunuşlarla birleştiği odalarımızın her biri özgün bir karaktere sahip. Şirin mi şirin standart odalarımızdan, görkemli balayı süitlerine ve dört başı mamur müstakil konaklarımıza kadar pek çok seçenek sunan Villa Turka'da eminiz ki zevkinize uygun bir şeyler bulacaksınız. 

Yöresel Tatlarla

Köy Kahvaltısı

Alanya işi kapamadan, keçi boynuzlu keke, ev yapımı reçellerden, Rıfat Amca'nın Gündoğmuş'tan getirdiği hakiki yayla balına kadar özenle hazırlanmış, böreği, çöreği eksik olmayan mükellef bir kahvaltı sofrası..

1.jpg
villa turka kroki -tr1.jpg

Mükemmel Konum

Alanya Kalesinin kalbinde yer alan Villa Turka, tüm tarihi yarımadaya, çarşıya ve denize yürüme mesafesindeki konumuyla şehri keşfetmek için en ideal noktada.

Unutulmaz Deneyimler,

Mutlu Misafirler!

Yıllar boyunca misafirlerimizin yaptığı güzel yorumlar sayesinde Villa Turka yorum sitelerinde her zaman en tepelerde yer aldı. Villa Turka hakkında doğru bir fikir edinmek için bu yorumları okumanızı tavsiye ederiz.

toplu tr2.png

Akdeniz'in En Özel Plajı & Kale'nin En Şirin Havuzu

Eğer muhteşem deniz kaplumbağaları ile beraber yüzmek istiyorsanız, kale plajı sizi bekliyor. Yok derseniz ki havuz başında tembel bir kedi gibi güneşin tadını çıkarmak istiyorum, buna kim ne diyebilir?

Ve Villa Turka'da Kalmak için Daha Pek Çok Sebep... 

İki asırlık konaklarımızın romantik odalarından, iki bin yıllık kalenin gizemini keşfetmeye kadar sayısız sebep misafirlerimizi Alanya Kalesine ve Villa Turka'ya çekiyor. Peki sizin sebebiniz hangisi? Keşfedin.

reasons.png